+421 905 224 709
Elektrárenská 2, 052 01 Spišská Nová Ves
info@livingreality.sk

3 izbový byt – sídlisko Tarča, Lipová ulica

135.000€

Details

Na predaj ponúkame krásny, svetlý a moderný byt vo vyhľadávanej časti mesta na sídlisku Tarča na Lipovej ulici s bezproblémovým parkovaním.

Nehnuteľnosť prešla kompletnou rekonštrukciou a zmenou dispozície izieb ktoré dodali bytu svetlosť, komfort a priestrannosť každej z izieb. Architekt myslel na každý detail a veľmi dobré využitie celého priestoru nehnuteľnosti. Do detailov premyslená rekonštrukcia ktorá bola realizovaná v roku 2020 na základe povolenia zahŕňa kompletnú výmenu elektroinštalácie, odpadov, stien a stierok, sadrokartónových stropov, interiérových dvier, podláh, okien, vstupných bezpečnostných dvier, na mieru vyrábaných nábytkov z kvalitných materiálov a iných detailov.

Dispozícia bytu pozostáva so vstupného zádveria, obývacej izby spojenej s jedálňou, kuchyne ktorá je oddelená od obývacej časti sklenenou stenou ( systém posuvného otvárania ) ktorá dodáva bytu svetlosť, veľkej spálne, izby, vytvoreného samostatného šatníka s dostatkom úložného priestoru, kúpeľne s oknom a samostatného WC s umývadlom a rozvodmi pre práčku. Kuchyňa orientovaná na východnú svetovú stranu disponuje kompletným vybavením so spotrebičmi ako chladnička s mrazničkou, plynový sporák, el. pec, umývačka riadu, mikrovlnná rúra. K bytu prislúcha pivnica ktorá sa nachádza v prízemnej časti bytového domu.

Bytový dom je zateplený, nový výťah, upravené spoločné priestory. Lokalita bytového domu ponúka bezproblémové parkovanie – oproti komerčné centrum Družba s veľkým parkoviskom, pekný výhľad na Vysoké Tatry, rýchlu dostupnosť do centra mesta s plnou občianskou vybavenosťou. V tesnej blízkosti taktiež MHD, škôlky a školy, zdravotné strediská, NC Madaras, ZOO, blízko do okolitej prírody a iné.

VÝHODY: nehnuteľnosť je zrekonštruovaná kvalitnými materiálmi od A po Z. Stačí sa nasťahovať a užívať komfort bývania