+421 905 224 709
Elektrárenská 2, 052 01 Spišská Nová Ves
info@livingreality.sk

3+1 izbový byt s loggiou – Spišská Nová Ves

125.000€

Details

Na predaj ponúkame priestranný a svetlý 3 izbový byt s loggiou v okrajovej časti sídliska Západ s dobrou občianskou vybavenosťou a rýchlou dostupnosťou do centra mesta.
Priestranný byt s rozlohou 71 m2 sa nachádza na 6 z 8 poschodí bytového domu.
Nehnuteľnosť prešla kompletnou rekonštrukciou a zmenou dispozície. Rekonštrukcia zahŕňa kompletnú výmenu elektroinštalácie, murovaného jadra so sanitou, plastových okien so žalúziami, podláh, dlažby, stien so stierkami, sadrokartónových stropov, interiérových dvier , loggie so zasklenením, nástenný krb, kuchyne a iné.
Zmena dispozície na základe stavebného povolenia dodala celému bytu viac svetla, priestrannosť a lepšie využitie priestoru.
Dispozícia pozostáva so vstupnej chodby, obývacej izby, dvoch spálni, kuchyne so vstupom na loggiu a kúpeľne s vaňou, sprchovacím kútom a WC.
Kuchyňa je vybavená novými elektrospotrebičmi ako umývačku riadu, varná doska a iné.
Výhodou je aj veľká pivnica s rozlohou 5,04 m2 ( 2,8m x 1,8m ) s dostatkom úložného priestoru.
Bytový dom prešiel taktiež rekonštrukciou: zateplenie obvodového plášťa, výmena stúpačiek, nové výťahy, úprava schodiska a spoločných priestorov, nové poštové schránky, vchodové dvere, kamerový systém.
Lokalita bytového domu poskytuje veľmi dobrú občiansku vybavenosť v tesnej blízkosti škôlky, základné školy, MHD, zdravotné stredisko, potraviny, LIDL a iné.