+421 905 224 709
Elektrárenská 2, 052 01 Spišská Nová Ves
info@livingreality.sk

Luxusný 3-izbový moderný byt v novostavbe, centrum Spišská Nová Ves

Details

*** TOP PONUKA ***LUXUSNÝ KOMPLETNE ZARIADENÝ BYT V CENTRE***

Living Reality Vám ponúka na dlhodobý prenájom exkluzívny, klimatizovaný a nadštandardne zariadený 3 izbový byt v novostavbe.

Úplne nový, doteraz neobývaný byt sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží v novostavbe Tower Apartmens v Spišskej Novej Vsi.

Priestranný byt s rozlohou 83 m2 pozostáva zo vstupnej haly, obývacej izby prepojenej s kuchyňou, dvoch spální, kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou, samostatnej toalety s umývadlom a loggie so vstupom s kuchynskej aj obývacej časti.

Byt je vybavený dvoma klimatizačnými jednotkami, podlahovým kúrením s vlastným kotlom, voliteľným osvetlením v izbách s intenzitou farieb, vonkajšími žalúziami na elektrické ovládanie, bezpečnostnými dverami najvyššieho stupňa ochrany, plastovými oknami trojsklo a je kompletne a nadštandardne zariadený kvalitným nábytkom na mieru.

Disponuje množstvom úložného priestoru, zabudovanými kvalitnými a novými spotrebičmi ( umývačkou riadu, chladničkou s mrazničkou, indukčnou varnou doskou, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou s grilom ), práčkou, nábytkom najvyššej kvality, 3 x Smart TV s optickým internetom, podlahové kúrenie v celom byte, v spálniach profi hotelové koberce a iné vymoženosti ponúkajúce maximálny komfort.

K bytu prislúcha aj pivničná kobka nachádzajúca sa na prízemí bytového domu.

Parkovacie státie je zabezpečené priamo v objekte Tower Apartmens s rampou a 24 hodinovým kamerovým systémom. Kamerový systém disponuje aj v interiéri budovy.

Budova Tower Apartmens disponuje jedinečnou oddychovou zónou s nádherným výhľadom vytvorenou na streche objektu kde viete tráviť Vaše voľné chvíle.

Lokalita v centre ponúka kompletnú občiansku vybavenosť.

V cene mesačného prenájmu sú zahrnuté poplatky za všetky energie, optický internet a parkovacie miesto.

Pre viac informácií o tejto atraktívnej ponuke ako aj dohodnutie si obhliadky ma kontaktujte na čísle 0905 224 709 – Natália Mahdalová, Living Reality s.r.o.