+421 905 224 709
Elektrárenská 2, 052 01 Spišská Nová Ves
info@livingreality.sk

Záhradná chatka s pozemkom, Spišská Nová Ves

73.000€

Details

Ponúkame na predaj nádhernú záhradnú chatku s pozemkom ktorá sa nachádza v záhradkárskej časti mesta Spišská Nová Ves v časti Tarča.

Drevená záhradná chata postavená v roku 2019 sa nachádza na rovinatom a slnečnom pozemku s celkovou rozlohou 364 m2.

Chata s rozlohou cca 22 m2 je zateplnená, s drevenými oknami a drevenou podlahou. Strecha BRAMAC s odkvapom na dažďovú vodu.

Dispozične pozostáva z priestrannej miestnosti kde je vytvorené podkrovie ako spací alebo relaxačný priestor na ktorý sa dostanete zakomponovanými drevenými schodmi.

Pred chatou sa nachádza zastrešený drevený altánok s príjemným posedením. Okolie a celá záhrada je nádherne upravená, priestor okolo chaty vydlaždený. Na pozemku sa nachádza aj drevený domček vytvorený ako sklad náradia s podkrovnou časťou na relax.

Obekt je napojený na elektrinu, úžitkovú vodu, na pozemku sa nachádza aj WC. Možnosť pripojenia na kanalizáciu a plyn ktoré sú tesne pri okraji pozemku.

Pozemok sa nachádza pri príjazdovej ceste s bezproblémovým parkovaním.

Na pozemku je vytvorený priestor aj na pestovanie a nachádzajú sa tu aj ovocné stromy. Totálne súkromie poskytujú  vysadené tuje po celom obvode pozemku.

Celý priestor je dokonale upravený drevenými doplnkami ktorý nádherne ladia s chatkou a dodávajú celému objektu pocit oddychu a relaxu.

Pozemok sa nachádza vo vyhľadávanej časti mesta, v blízkosti MHD, nákupné centrá a výborná občianska vybavenosť.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0905 224 709 kde Vám poskytnem bližšie informácie a dohodneme si obhliadku.