+421 905 224 709
Elektrárenská 2, 052 01 Spišská Nová Ves
info@livingreality.sk

Rodinný dom s bazénom – NOVOSTAVBA

Details

Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU moderného dizajnu rodinného domu v Spišskom Hrhove, ktorá je určená pre ľudí ktorý hľadajú nadštandartný priestor, výbornú dostupnosť do okolitých miest a zároveň blízkosť prírody, prestížnu lokalitu, vysokú mieru súkromia a veľmi pokojné, bezpečné a tiché prostredie.
Jednopodlažná nízkoenergetická moderná nehnuteľnosť disponuje vstupným zádverím, otvorenou presvetlenou obývacou časťou spojenou s kuchyňou s výstupom na terasu a udržiavanú záhradu, dvoma spálňami, kúpeľňou, technickou miestnosťou a priestrannou terasou s bazénom a vírivkou s nádherným výhľadom na panorámu obce a Spišský Hrad. Vedľa domu postavená drevostavba s rozlohou 21 m2 ktorá slúži ako úložný priestor.
Základné parametre domu:
– drevená konštrukcia
– drevostavba – rezivo
– obklad červený smrek
– zatepľovací systém
– tepelné čerpadlo ( vzduch-voda ) napojenie aj na vodu v bazéne
– podlahové kúrenie
– piecka s liatinovou platňou
– veľkometrážne okná s izolačným trojsklom
– pozemok s celkovou výmerou 1.172m2 s príjazdou cestou z oboch strán
– zastavaná plocha 216m2
– užitková plocha samotného domu bez terasy 76 m2
– podlahy PVC
– IS – studňa, verejný vodovod, verejná kanalizácia, elektrina možnosť prípojky plynu
– drevená podlaha na terase
– bazén so strojovňou s chemickou upravovňou a filtráciou
– vírivka
– internet
– oplotený pozemok
– parkovanie po oboch stranách pozemku
– upravená a udržiavaná záhrada

Rodinný dom sa predáva s kompletným moderným a novým vybavením ako kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi ( umývačka riadu. pec, varná doska, práčka, mikrovlnná rúra )., moderná kúpeľňa, zariadené izby a iné.

Obec Spišský Hrhov je situovaný v peknej prírode pod Spišským Hradom s dobrou občianskou vybavenosťou materská a základná škola, potraviny, súkromné kúpalisko, prírodná sauna a iné. Lokalita obce ponúka veľmi rýchlu dostupnosť do okolitých okresných miest a vjazd na diaľnicu cca 4 km.

Všetky bližšie informácie radi poskytneme na tel.č. 0905 224 709, pri serióznom záujme na obhliadke tejto nehnuteľnosti.